Veikimo teritorija

Greitas ir patikimas interneto ryšys –mūsų pažadas Jums, kurį įgyvendiname kasdienVilniaus regione –Vilniaus ir Šalčininkų rajonuose. Nuolatinės investicijos į tinklą, jo plėtrą ir modernizaciją leidžia„Etaneto“ šviesolaidiniame tinkle pasiekti net iki 1 Gbs/s duomenų perdavimo greitį. Toks spartus ryšys leidžia naudotis visai interneto privalumais visiems šeimos nariams vienu metu: naršyti internete, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, žaisti žaidimus, bendrauti ir dirbti nuotoliniu būdu.

 

Svarbiausia –nedaliname tuščių pažadų apie interneto greitį! Mūsų specialistai išmatuoja interneto greitį ten, kur Jūs juo naudojatės –Jūsų namuose. Taip užtikriname, kad mūsų greito interneto pažadas Jums būtų išpildytas. Rinkdamiesi „Etanetas“ internetą esate garantuoti, kad gausite tokį duomenų perdavimo greitį, kokį užsisakėte.

 

Mums rūpi visų klientų poreikiai. Atokesnėse vietovėse plėtojame bazinių stočių pagrindu paremtą interneto tinklą, naudojantis kuriuo gausite patikimo interneto paslaugą. Atvykę mūsų specialistai vietoje įvertins poreikį, išmatuos interneto greitį, pateiks rekomendacijas ir jas įgyvendins, taip užtikrinant optimalų duomenų perdavimą.

 

Kokį interneto planą beišsirinktumėte, galite būti tikri –gausite tokią duomenų spartą, kokią užsisakėte!

Interneto ir TV paslaugų teikimas apima šias seniūnijas:

Šalčininkai

Vilnius

Skaidiškės

Jašiūnai

Pagiriai

Eišiškės

Salininkai

Dieveniškės

Butrimonys

Kalesnikai

Murlinė

Gudeliai

Gojus

Didieji Baušiai

Šalčininkų Tartokas

Turgeliai

Zavišonys