Apie mus

Esame UAB „Etanetas“ – patikimo ir greito interneto bei TV paslaugų įmonė, kuri jau 20 metų garantuoja teikiamų paslaugų kokybę ir optimalų interneto greitį. Mums svarbiausia kiekvieno kliento teigiama patirtis, todėl rūpinamės interneto ryšiu, kuris atitiktų jo poreikius ir lūkesčius.
 

Skaidrumas ir lūkesčius atitinkanti paslaugų kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdien. Mūsų siūlomas internetas paremtas ne pažadais, o garantija, kad pas klientą namuose bus toks greitas internetas, kokį jis užsisakė. Prieš diegiant interneto ryšį, mūsų specialistai paslaugos teikimo vietoje išmatuoja duomenų perdavimo greitį ir su rezultatais supažindina klientą. Nuolatinė tinklo plėtra ir modernizacija leidžia „Etanetui“ savo klientams pasiūlyti greitaveikos tinklą, kuriame duomenys perduodami net iki 1 Gbs/s.


Glaudus bendradarbiavimas su klientais ir jų poreikių įsiklausimas leidžia „Etanetui“ nuolat tobulinti paslaugas:

  • Įmonės aptarnavimo konsultantai teikia paslaugas klientams priimtiniausia kalba – lietuviškai, lenkiškai, rusiškai.
  • Techninio aptarnavimo specialistai suteikia pagalbą tą pačią dieną, kai gaunama užklausa.
  • Nuolat plečiame savitarnos funkcionalumą, galimus apmokėjimo būdus bei kitų paslaugų spektrą.

 

Būdami arčiau klientų, nuolat dalyvaujame Šalčininkų ir Vilniaus r. bendruomenių gyvenime ir esame ne vienos iniciatyvos sumanytojai ir rėmėjai: edukuojame gyventojus apie saugumą internete, organizuojame žygius, remiame sporto ir bendruomenių renginius, dalyvaujame kitose veiklose.


Branginame savo vardą ir vertiname klientų pasitikėjimą – todėl jei Jums reikia patikimo interneto ir televizijos partnerio, tai mes!